DOSTAWA TOWARU

Dostawa towaru jako paczka jest realizowana przez kuriera InPost, kuriera DHL, DHL Parcel,UPS, DPD, GEIS, Paczkomaty InPost lub innego dostępnego kuriera przy składaniu zamówienia przez klienta.

Dostawa dotyczy zamówień realizowanych na terenie Polski, o wadze do 30 kg na jedną paczkę (większe ilości zostaną wysłane np. 2 lub kilku paczkach wg ustaleń z klientem).

Darmowy jest także odbiór zamówionego i opłaconego towaru przez sklep internetowy market48.pl w sklepach stacjonarnych i partnerskich market48.pl - punkt odbioru towaru.

Jak odebrać przesyłkę w Paczkomacie InPost?

Przy zakupach w sklepie internetowym wybierz opcję dostawy do Paczkomatu. Podaj swój numer telefonu i adres e-mail oraz wybierz Paczkomat, który znajduje się w najbardziej dogodnej dla Ciebie lokalizacji.

Listę maszyn znajdziesz na stronie sklepu internetowego podczas składania zamówienia oraz pod adresem ZNAJDŹ PACZKOMAT InPost

Sposób 1: Odbierz z aplikacją InPost Mobile

  1. Odbierz powiadomienie w aplikacji. W chwili dostarczenia przesyłki do Twojego Paczkomatu, otrzymasz powiadomienie w aplikacji.
  2. Otwórz skrytkę zdalnie. Podejdź do Paczkomatu, a w aplikacji wybierz opcję „Otwórz skrytkę”. Nie musisz niczego potwierdzać na ekranie maszyny!
  3. Wyjmij paczkę. Skrytka otworzy się, uwalniając Twoją paczkę. Gotowe! Nie zapomnij zamknąć drzwiczek. 

Sposób 2: Odbierz z kodem QR lub z kodem odbioru.

  1. Zaczekaj na powiadomienie. W momencie nadania paczki przez nadawcę, otrzymasz specjalny komunikat mailowy oraz powiadomienie w aplikacji. Kolejne powiadomienie otrzymasz w chwili dostarczenia przesyłki do Twojego Paczkomatu. Będzie ono zawierało kod odbioru (6 cyfr) oraz kod QR. Zachowaj je, by móc odebrać paczkę! 
  2. Podejdź do Paczkomatu i zeskanuj kod QR, przesłany w wiadomości lub w aplikacji. Wystarczy, że wybierzesz opcję Odbierz paczkę i przyłożysz otrzymany kod QR do czytnika. Paczkę możesz odebrać również podając na ekranie swój numer telefonu oraz kod odbioru (6 cyfr), zamieszczony w wiadomości/powiadomieniu.
  3. Paczkę możesz odebrać również podając na ekranie swój numer telefonu oraz kod odbioru (6 cyfr), zamieszczony w wiadomości lub w aplikacji.

Na odbiór masz 48 godzin od momentu otrzymania powiadomienia. Jeśli nie masz czasu, poproś kogoś zaufanego, by zrobił to za Ciebie!